Służba i praca w Policji - Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu

Biuletyn Informacji Publicznej

Służba i praca w Policji

 

Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie z dniem 1 sierpnia 2018 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu będą przyjmowane dokumenty kandydatów do służby w Policji.

Komplet dokumentów należy złożyć wyłącznie osobiście w Wydziale Wspomagającym Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu ul. Artura Grottgera 50 w każdy roboczy wtorek w godz. 9.00 -12.00.

 

Szczegółowe informacje oraz wzory wymaganych dokumentów znajdują się na stronie małopolskiej Policji  w Biuletynie Informacji Publicznej KWP w Krakowie oraz pod adresem Służba i Praca w POLICJI.

 

Praca w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu w Korpusie Służby Cywilnej – w razie wakatu oferta wraz z wymaganymi dokumentami i wzorami oświadczeń zamieszczona jest w zakładce „Ogłoszenia”. 

Informacji na temat zatrudnienia dla pozostałych pracowników cywilnych udziela Wydział Wspomagający Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu pod numerem telefonu: 18 442-41-30. (Wzór oświadczenia dla kandydata do pracy w Policji poza KSC dotyczący wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych)

Telefon sekretariatu Wydziału Wspomagającego: 18 442-41-21.

 

Metryczka

Data publikacji 27.11.2015
Data modyfikacji 08.04.2019
Podmiot udostępniający informację:
Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
asp. Tomasz Michalik Wydział Wspomagający KMP w Nowym Sączu
Osoba udostępniająca informację:
asp. Tomasz Michalik Wydział Wspomagający KMP w Nowym Sączu
Osoba modyfikująca informację:
Jarosław Kmiecik
do góry