Biografia - Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu

Biuletyn Informacji Publicznej

  KOMENDANT MIEJSKI POLICJI W NOWYM SĄCZU

insp. mgr Jarosław Tokarczyk

 

Absolwent Akademii Pedagogicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Przebieg służby:
1995 - służbę zaczynał w Komisariacie Policji w Piwnicznej-Zdroju
2000-2003 - Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu
2004-2007 - Kierownik Referatu Konwojowo-Ochronnego Sztabu Policji KMP Nowy Sącz
2007-2010 - Kierownik Referatu w Nowym Sączu Wydziału Konwojowego KWP Kraków
2010-2011 - Zastępca Naczelnika Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie
od 16 czerwca 2011 - Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu
od 1 października 2014 - I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu
od 16 listopada 2015 - Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu

 


 

 I ZASTĘPCA KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI W NOWYM SĄCZU

nadkom. mgr Tomasz Florek

 

Absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Przebieg służby:
1998 - Wydział Prewencji KRP Nowy Sącz

2005 - Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP Nowy Sącz
2010 - specjalista Wydziału Kryminalnego KMP Nowy Sącz
2010 - ekspert Wydziału Kryminalnego KMP Nowy Sącz
2011 - p.o. Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego KMP Nowy Sącz
2012 - Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego KMP Nowy Sącz
2014 - p.o. Naczelnika Wydziału Kryminalnego KMP Nowy Sącz
2014 - Naczelnik Wydziału Kryminalnego KMP Nowy Sącz
08.03.2018 - p.o. Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu
11.06.2018 -
Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu
04.03.2019 - p.o. I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu
od 25.04.2019 - I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu

 


 

  ZASTĘPCA KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI W NOWYM SĄCZU

mł. insp. mgr Adam Bukański

 

Absolwent Akademii Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Wydział Humanistyczny na kierunku politologia oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Przebieg służby:
16.11.1990 - służbę rozpoczął w Kompanii Pogotowia Policji i Patroli Zmotoryzowanych w Komendzie Rejonowej Policji w Nowym Sączu
16.11.1991 - dzielnicowy Wydziału Prewencji KRP Nowy Sącz
01.06.1994 - starszy asystent Wydziału Prewencji KRP Nowy Sącz
15.04.1998 - p.o. dyżurnego Zespołu Dyżurnych Wydziału Prewencji KRP Nowy Sącz
01.01.1999 - p.o. dyżurnego Miejskiego Sztabu Policji KMP Nowy Sącz
01.04.1999 - dyżurny Miejskiego Sztabu Policji KMP Nowy Sącz
01.07.2000 - specjalista Zespołu Dyżurnych Sztabu Policji KMP Nowy Sącz
01.06.2005 - ekspert Sztabu Policji KMP Nowy Sącz
16.09.2005 - ekspert Zespołu ds. Operacji Policyjnych Wydziału Sztab Policji KMP Nowy Sącz                                  
15.05-06.07.2012 - powierzono mu pełnienie obowiązków służbowych Naczelnika Wydziału Sztab Policji KMP Nowy Sącz
07.07.2012 - ekspert Zespołu ds. Operacji Policyjnych Wydziału Sztabu Policji KMP Nowy  Sącz
01.07.2015 - Zastępca Naczelnika Wydziału Sztab Policji KMP Nowy Sącz
26.01.2016 - p.o. Naczelnika Wydziału Sztab Policji KMP Nowy Sącz
01.05.2016 - Naczelnik Wydziału Sztab Policji KMP Nowy Sącz
04.03.2019 - p.o. Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu
od 25.04.2019 - Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu

 

 

 

 

Metryczka

Data publikacji 10.11.2015
Data modyfikacji 04.10.2019
Podmiot udostępniający informację:
Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
asp. Iwona Grzebyk - Dulak Zespół ds. Komunikacji Społecznej KMP w Nowym Sączu
Osoba udostępniająca informację:
Monika Mordarska Zespół ds. Komunikacji Społecznej KMP w Nowym Sączu
Osoba modyfikująca informację:
Monika Mordarska
do góry